Bloglar

Weblog

Blog Nasıl Yazılır? Blog Nedir?
Siz Blog Yazınızı Yazınınız Biz Paylaşalım.

Blog nedir?

Blog, genellikle güncelden eskiye doğru sıralanmış yazı ve yorumların yayınlandığı, web tabanlı bir yayını belirtir. Çoğunlukla her gönderinin sonunda yazarın adı ve gönderi zamanı belirtilir. Yayıncının seçimine göre okuyucular yazılara yorum yapılabilir. Yorumlar, blog kültürünün çok önemli bir dinamiğidir; bu sayede yazar ve okuyucular arasında iletişim sağlanır. Bunun dışında, geri izleme (trackback) mekanizmasıyla, belirli bir yazı hakkında yazılan diğer yazıların belirlenebilmesi de mümkündür.

İlk bloglar elle yazılıp güncellenirken, bugün bu iş için özel yazılmış yazılımlar kullanılmaktadır. Bu yazılımlardan bazıları bir blog servisi sağlayıcı sitenin alt alan adları olarak yaratılabilen, bazıları ise kullanıcının kendi sunucusuna kurup çalıştırması gereken wordpress, joomla, Drupal gibi yazılımlardır. Sitemiz Yazdığınız Blog Yazınızı ücretsiz olarak yazkitap.com’da Paylaşmaktadır. Bunu Ücretli olarak Yapmanız için Herhangi Bir wordpress, joomla, Drupal gibi yazılımlar ile belirli bir ücret karşılığında Yapabilirsiniz. Ancak öne Öne çıkmak için zahmet edilen bir yol katletmek lazım. Sitemizde Ücretsiz Kitap yazınızı yaza bilirsiniz. Kendi Blog Sayfanı Ücretsiz oluşturmak isterseniz blogger’i Tavsiye edebiliriz.

sitemize blog nasıl eklenebilir.

Sitemize blog eklemek ücretsiz’dir, Aşağıdaki kurallar gereği bloglarınızı yazıp veya hazır bloglarınızı bize gönderebilirsiniz.

  • Blog konusu kitap,roman,hikaye,şiir veya Benzeri Türdeki Yazılarınızı içermekte olmalıdır.
  • Herhangi bir din, dil, ırk, Etnik kesimi İçerecek Yazılar Göndermemelisiniz. Paylaşılmaz.
  • Zihinsel ve Ruhsal içerikli Yazılar Paylaşılmayacaktır.
  • +18 ve Cinsel obje içerikli Yazılarınız paylaştırılmaz.
  • Boş içerikli yazılar Kullandırılmamalıdır.
  • Hakaret Edilecek yazılar gönderilmemelisiniz.

Yazılarınızı ve Kitaplarınızı bize gönderin, ücretsiz yayınlatalım.

Mail Bize Gönderin.

E-posta Adreslerimiz.

Kitapyazar@yazkitap.com

mustafa_muhammed72@Hotmail.com

Instagram Hesabımızda da Gönderebilirsiniz. Instagram’a Git

125 Yazar.

125 yazar tüm zamanların en şahane kitaplarını seçti. Çağdaş İngiliz ve Amerikan edebiyatının 10 şahane romanı, öykü koleksiyonu, oyunları ve şiirleri, The Top Ten: Writers Pick Their Favorite Books (En iyi 10 Roman: Yazarların Favori Kitapları) adlı bir listede toplandı. Listeye katkıda bulunan yazarlar arasında Normal Mailer, Ann Patchett, Jonathan Franzen, Claire Messud, and Joyce Carol Oates […]

Bunu derecelendir:

Ücretsiz Kitap Çıkarmak

Ücretsiz Kitap Çıkarmak İsteyenler. Bu Yazı Sizin İçin. Eğer sizin de bir kitap hayaliniz varsa ve kapak tasarımı, dizgi, mizanpaj konularında yardıma ihtiyacınız varsa, sizin için seve seve bu hizmeti bionluk güvencesiyle verebiliriz  Kitabınızın kapağını ve mizanpajını birlikte çalışır, kitabınız onay alana kadar destek vermeye devam ederim. Freelancerlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz Kitap Çıkarmak Peki, bu […]

Bunu derecelendir:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: