Hakkımızda

Yazkitap.com nedir?

Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak kitap yazarları için daha iyi bir fırsat ve gelecek sunmak üzere Freelancerler ile işbirliği yaparak Yazarlarımıza Yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sitemizde kitabınızı ücretsiz olarak yayınlatma ve sattığınız platform üzeri link ile satışınızı arıtılabilirsiniz.

Tanıtım Yapmak

Kitap Çıkardınız ve bunu biraz daha yaygın olarak, Etrafa Yaymak istiyorsunuz, biz sizin yerinize bu hizmeti ücretsiz yapıyoruz. Sitemizde Kitabınız hakkında bir yazı ve Kitabınızın varsa png yoksa diğer resim dosyalarınızı bize Göndermeniz yeterlidir.

Freelancer Hizmeti

Freelancer Türkçe terim anlamı serbest meslek demektir. Sitemizde Kitap yazınız hazır ise bir tek basmak için Edisyon,Mizanbaj Son okuma, Kapak düzenlemesi ve Diğer düzenlenmeler kaldı ise işte burada sitemizde tavsiye ettiğimiz Freelancerler bulunmaktadır. Sitemiz ile bağımsız Çalışan makta olup Ortak Belirttiğiniz ücret karşılığında işlemlerinizi yapmaktadırlar.

Kitabınız Hakkında kısa veya uzun bir yazı yazabilirsiniz.

Blog Yazısı yazmak

Sitemizde kitap ve eşleşen bir konu olan bir blog yazdığınızda sitemizde ücretsiz paylaşmaktayız. ve daha çok kişinin okumasını sağlarız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s